Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 480 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 480 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 54,5 m2, a także położenie na IV piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 8 807 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim komfortowym, rodzinnym i kameralnym wnętrzem z ładnym balkonem oraz fantastyczną lokalizacją, która uchodzi za najbardziej prestiżową w mieście. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się także swoim praktycznym rozkładem pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, licznych sklepów, słynnego bazaru z ekologiczną żywnością, punktów usługowych, poczty, bankomatów, placówek bankowych, restauracji, barów, kawiarni, kin, galerii handlowych etc.

Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław stanowi znakomitą propozycję dla młodej pary bądź rodziny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław z opcją zaaranżowania przestrzeni według własnego zapotrzebowania i wizji. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-25)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...