Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 395 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 37mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 10 676 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na IX piętrze w budynku o 11 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 1968 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, nieopodal znanego centrum handlowego i galerii handlowej to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Tym bardziej, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą i przyszłym, dochodowym wynajmie. Obecnie mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki jest w trakcie prac wykończeniowych. Zostaną wykonane nowe urządzenia, remont łazienki, montaż nowych podłóg itd. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16119)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...