Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 375 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz duże możliwości aranżacyjne. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 46,6  mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 8 047 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na VI piętrze w budynku o 11 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na północ i południe.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum i wyższej uczelni to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Lokalizacja sprzyja potraktowaniu tego mieszkania jako inwestycji pod późniejszy wynajem.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy znajdujący się przed budynkiem strzeżony parking. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura (sklepy, apteka, szkoła). Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16123)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...