Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 353 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 41,55 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 8 496 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na szóstym piętrze w budynku o jedenastu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca parkingowe obok budynku. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura oraz jeden z najsłynniejszych w Polsce apartamentowców. Blisko stąd do centrum oraz na jedną z wyższych uczelni. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + balkon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w trakcie kapitalnego remontu, dzięki czemu przyszły właściciel może zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki zachwyca swoim ogromnym potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16124)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...