Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Długą listę zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki otwiera wygodna lokalizacja na II piętrze, dobry standard wykończenia z gustowną aranżacją, a także korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 495 zł/m2. Jeśli do tego dodamy funkcjonalny przy tej liczbie pokoi metraż 63,51 m2, korzystną ekspozycję okien na południe oraz poszukiwaną na rynku lokalizację to otrzymamy ofertę, która zadowoli bardzo wymagających kupujących. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1939 roku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny. Sprzyja temu doskonała lokalizacja. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław niezwykle przestronne oraz nasłonecznione. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– przedpokój
– łazienka z wc
– kuchnia
– sypialnia
– salon
– balkon.
Wysokość pomieszczeń – ok. 3,5 m.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ogrzewane elektrycznie. Klientom zainteresowanym kupnem tego mieszkania zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16178)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...