Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 323 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na I piętrze w budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Budynek wybudowany został w 1960 roku. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki warto jeszcze dodać dogodną lokalizację w pobliżu znanego centrum handlowego oraz dobry standard wykończenia. Okolica znakomicie skomunikowana z centrum oraz pozostałymi dzielnicami miasta. Nieopodal parki pełne zieleni oraz tereny spacerowe. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 28,7 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 11 254 złotych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki zachwyca również ogromnym potencjałem – doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny pod późniejszy,  dochodowy wynajem.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16118)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...