Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 229 000 zł

Mieszkanie, jeden pokój, kawalerka, studio, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o wygodnej jak na kawalerkę powierzchni 19,69 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 11 630 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w budynku o pięciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 1970 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki ekonomiczne w utrzymaniu. Woda podgrzewana za pomocą podgrzewaczy albo bojlerów. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki jest jego ogromny potencjał, gdyż znakomicie nadaje się zarówno pod zakup inwestycyjny, jak i do zamieszkania na start.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon/sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + aneks kuchenny.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16115)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...