Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 6 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 100 mkw. oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy 3 kondygnacje. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki niezwykle komfortowe i w pełni rozkładowe:
POZIOM 1:
– kuchnia
– salon
– taras
– wc
– przedpokój
POZIOM 2:
– 3 pokoje
– łazienka
– wc.
Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Kolejną zaletą tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego, spokojnego i zielonego osiedla. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary, rodziny lub firm szukających zakwaterowania w komfortowych warunkach pracownika delegowanego do Wrocławia. Co więcej, mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki świetnie sprawdzi się również w roli biura z branży IT, biura finansowego, rachunkowego i wielu innych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla osób lubiących korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących uroki życia na kameralnym osiedlu. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-647)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...