Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 4 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 84,5 mkw., 2 poziomy oraz wygodny rozkład. Budynek pochodzi z 2004 roku i liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane natomiast ucieszy z pewnością garaż (220 zł/m-c).

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą:
na POZIOMIE 1: salon + aneks kuchenny + wc + balkon
na POZIOMIE 2: 2 pokoje + balkon + łazienka z wc.

Mocnym atutem mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest wyposażona w niezbędne sprzęty AGD kuchnia, która sprzyja integrowaniu domowników, a także umożliwia włączenie innych we wspólne gotowanie. Dzięki temu, iż jest otwarta na salon, bez problemu można aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym oraz nie odrywając się od kuchennych czynności. Dodatkowym plusem jest także obszerny taras z widokiem za pas zieleni.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się na wysokim parterze. Ogrzewanie miejskie. W częściach wspólnych znajduje się zamykane pomieszczenie na wózki i rowery. Kolejną zaletą mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest na pewno znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się znany park. Niedaleko Bielany Wrocławskie, autostrada A4, lotnisko. Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-617)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...