Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku pierwotnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2022 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 48 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu ze słoneczną loggią i funkcjonalnym rozkładem pozostałych pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + sypialnia + taras + łazienka + garderoba + przedpokój. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław koniecznie należy dodać przynależną komórkę lokatorską oraz elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej, w południowej części miasta. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno podziemne miejsca postojowe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dotychczas jeszcze nie było wynajmowane. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Na koniec warto jeszcze kilka słów dodać do lokalizacji, gdyż oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, tj. sklepów, szkół. przedszkoli, parków oraz przepięknych terenów rekreacyjno-zielonych. Zmotoryzowani docenią szybki dojazd do centrum miasta, jak i na A4 oraz AOW. Polecam serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3749)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...