Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku pierwotnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2022 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 52 m2.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej. W zasięgu wzroku przedszkola, szkoły, parki oraz rozległe tereny zielone. Blisko na Autostradową Obwodnicę Wrocławia oraz autostradę A4. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z przynależnym garażem, ładną loggią oraz nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem: salon + aneks kuchenny + sypialnia + taras + łazienka + przedpokój. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy komórka lokatorska. Dużym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław jest zapewnienie właściciela o wyposażeniu wnętrza zgodnie z przyszłymi potrzebami mieszkańców. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN poleca i zaprasza na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15814)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...