Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na III piętrze. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest również jego funkcjonalny metraż, bezpieczna lokalizacja w 6-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym mieszkaniu do wynajęcia Wrocław są całkowicie umeblowane oraz wyposażone: pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka + balkon widokowy. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku (w cenie).

Duża zaletą tego mieszkania na wynajem Wrocław jest na pewno doskonała lokalizacja gwarantująca sprawną komunikację z  centrum miasta oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie do wynajmu znakomicie nadaje się dla singla albo pary. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15601)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...