Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 2 100 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 43,1 mkw., bezpieczne, drugie piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy cztery kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Kolejnym, mocnym atutem oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury ze sprawną komunikację do Centrum i terenów rekreacyjnych. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki kompletnie wyposażone: salon + balkon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + przedpokój. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki objęte cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15485)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...