Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 1 700 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Wystawa okien na wschód – zachód. Rynek wtórny. Budynek liczy 5 kondygnacji. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać komfortowy metraż 44,44 mkw., II piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokoju
– balkon.
Do mieszkania na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

Prestiżowa lokalizacja przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych, wrocławskich ulic  to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Lokalizacja gwarantuje bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Zaledwie 10 minut od Rynku.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Mocnym atutem mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest także przynależny i wliczone w cenę miejsce postojowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15557)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...