Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się na IV piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 17,5 m2 i solidna budowa z 1978 roku z ciekawą ekspozycją okien na północny wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyposażone jest w szafę, łózko, stół, kuchenkę elektryczną, lodówkę, pralkę. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Cena mieszkania na wynajem pozostaje do negocjacji. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15667)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...