Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 50,11 m2 i niedawny rok budowy 2017 z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,5 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław olśniewa w pierwszej kolejności zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– hol;
– salon;
– balkon;
– jadalnię;
– aneks kuchenny;
-2 sypialnie;
– łazienkę;
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław gwarantuje swoim najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa. Mieszkanie do wynajmu Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane klientom, którzy pragną komfortu, wygód, przestrzeni oraz znakomitej lokalizacji. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 2-stanowiskowe miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a również pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15799)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...