Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 48,2 m2 i niedawny rok budowy 2022 to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,4 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku pierwotnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław z przynależnym miejscem postojowym w garażu. Mieszkanie do wynajmu Wrocław z przepiękną loggią. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław należy koniecznie dodać prestiżową lokalizację w znanej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura handlowo-usługowa:
– szkoły;
– przedszkola;
– tereny zielone.
Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum, na autostradę A4 oraz AOW.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław urzeka swoim słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– taras;
– łazienka;
– garderoba;
– przedpokój.
Do mieszkania do wynajmu Wrocław przynależy komórka lokatorska. Właściciel deklaruje, że wnętrze zostanie dodatkowo wyposażone pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15815)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...