Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 100 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 36,2 m2 i niedawny rok budowy 2002 to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,1 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku pierwotnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław jest kompletnie nowe z ładną loggią. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją na terenie ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic miasta. Nieopodal bogata infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa. Są tu zarówno szkoły, przedszkola, jak i sklepy oraz rozległe tereny zielone (parki). Lokalizacja zapewnia szybkie połączenie komunikacyjne z centrum, Autostradową Obwodnicą Wrocławia oraz nitką autostrady A4. Na zmotoryzowanych czekają miejsca w podziemnym garażu.

Mieszkanie na wynajem Wrocław olśniewa także swoim słonecznym, jasnym, widnym, komfortowy i wysmakowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka;
– przedpokój.
Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy komórka lokatorska. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3750)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...