Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 100 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do wprowadzenia się przez nowych najemców na I piętrze. Rynek pierwotny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 3,1 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 36 m2. Budynek z 2022 roku.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca swoją słoneczną loggią oraz ciekawym rozkładem wnętrza, gdzie znajdziemy:
– salon/sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są nowocześnie zaaranżowane, jasne, widne i słoneczne. Dodatkowo zostaną wyposażone pod konkretne potrzeby nowych domowników.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje elitarną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w najsłynniejszej i najbardziej zielonej dzielnicy miasta. Okolica posiada bogate zaplecze handlowo-usługowo-edukacyjne (punkty usługowe, sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone). Szybko można stąd dojechać zarówno do AOW, jak i na A4. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15816)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...