Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 50,5 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ. Kamienica z 1910 roku o 5 kondygnacjach. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Prestiżowa lokalizacja tuż obok ścisłego centrum miasta oraz Dworca Głównego PKP to kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest odremontowane, czyste i pachnące. Całe wyposażenie nowe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Wyposażenie mieszkania do wynajmu Wrocław  Stare Miasto obejmuje to, co jest widoczne na zdjęciach + właściciel dopuszcza możliwość dokupienia mebli według potrzeb przyszłego najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15595)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...