Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 47,3 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na wschód. Budynek o 6 kondygnacjach, III piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV z dostępem do Internetu. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Krzyki jest jego doskonała lokalizacja w prestiżowej okolicy. Szybki dojazd do centrum. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znakomite pod parę bądź singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15614)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...