Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 51,8 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północny zachód. Budynek o 6 kondygnacjach, V piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomościMieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Krzyki zachwyca swoim komfortem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon widokowy.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV z dostępem do Internetu. Mocnym atutem jest także miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów rekreacyjnych to kolejna, duża zaleta tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla pary albo singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15613)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...