Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 44 mkw., usytuowanie na III piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2003 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– balkon
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki niebywale komfortowe, przestronne i wygodne. Niewątpliwą zaletą jest także duży balkon z widokiem na otwartą przestrzeń oraz miłe sąsiedztwo.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się blisko PKP, parku, znanej galerii handlowej, licznych sklepów, dyskontów znanych marek, wyższej uczelni, szkoły, przedszkola, ośrodków rekreacyjno-sportowych oraz aquaparku. To wyjątkowo spokojna i zielona okolica.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary, osób pracujących lub studentów. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-645)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...