Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 54 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek  o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, kameralnej okolicy to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Szybko dojazd do centrum wieloma liniami komunikacji. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duża ilość miejsc postojowych. Pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki są po częściowym remoncie. Pokoje umeblowane klasycznie. ładny wykusz.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + przedpokój + salon + sypialnia + łazienka + wc.  W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Obowiązek zawarcia umowy najmu okazjonalnego na minimum rok (umowa najmu sygnowana u notariusza).

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15491)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
tel. +48 665 165 995
tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...