Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 700 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 54,69 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowy wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– garderoba.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Krzyki są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Na osobną uwagę zasługuje znakomita lokalizacja W okolicy przystanki komunikacji miejskiej, pełna infrastruktura. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15499)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...