Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. 37,8 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na X piętrze. Budynek z rynku o 11 kondygnacjach. Wystawa okien na  południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Warto podkreślić, że do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy komórka lokatorska, a znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki świetnie nadaje się dla par. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15468)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...