Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, Wrocław Krzyki, do wynajmu. Kawalerka, studio, 1 pokój. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 32,5 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południe to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1 400 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zostało objęte popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon/sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury (liczne sklepy, przedszkole, szkoła). Blisko stąd również do terenów zielonych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15677)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...