Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją oraz bezpośrednim dostępem do terenów rekreacyjnych.. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 29,34 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli od 1 grudnia 2019 roku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– hol
– balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki są w pełni umeblowane i zadbane. Dużym udogodnieniem jest zainstalowana klimatyzacja. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15510)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...