Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoją prestiżową lokalizacją w najsłynniejszym drapaczu chmur w Polsce, nowoczesnym wnętrzem, klimatem i znakomitym standardem. Do tego warto dodać duży metraż 176,5 mkw., wysokie, 48. piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy 49 kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. 

Prestiżowa lokalizacja  to także bliskość wielu sklepów, punktów usługowych, przychodni zdrowia, szkoły, apteki, poczty oraz rozległych terenów zielonych. Dodatkowym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest przeszklona fasada i zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-11052)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...