Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 715 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoją lokalizacją w cichej i kameralnej okolicy na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej, a także dobrym standardem użytych materiałów. W pobliżu mieszczą się sklepy, punkty usługowe, plac zabaw, kościół, a także tereny zielone. Do tego warto dodać duży metraż 159,67 mkw. z wygodnym rozkładem pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 4 478 zł. Rynek pierwotny. Planowany termin oddania budynku do użytku to 2020 rok. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki przynależy ogród.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + salon + kuchnia + łazienka + 3 sypialnie. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26173)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...