Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 560 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (10 413 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2006 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 53,78 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 560 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim 2-poziomowym, komfortowym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– przedpokój
POZIOM 2:
– sypialnia
– open space
– łazienki z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może olbrzymim potencjałem, gdyż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z zyskiem. Cena oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław ujmuje kompletne wyposażenie łącznie z meblami. Rodziny posiadające samochód mogą wynająć miejsce postojowe pod budynkiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją gwarantującą dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Na wyciągnięcie ręki znana galeria handlowa, szkoła, szpital, osiedlowe sklepy, wyższe uczelnie, salony usługowe etc. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław pozostaje wciąż do negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1968)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...