Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 439 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży poszukiwany na rynku metraż 45,61 mkw., pierwsze piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 9 625 zł. Budynek o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki są ciche, słoneczne i ciepłe. W części kuchennej pozostają na wyposażeniu meble wykonane na zamówienie z zabudowaną lodówką, zabudowaną dużą zmywarką, płyta ceramiczna i elektryczny piekarnik. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: loggia + sypialnia + przedpokój + salon + łazienka z wc + aneks kuchenny. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce postojowe w podziemnym garażu w cenie 25 tys. zł.

Długa listę zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zamyka elitarna lokalizacja na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wokół dużo zieleni. Lokalizacja zapewnia szybkie dojazd do centrum i autostrady A4. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław Krzyki kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-610)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 48 607 530 633

Inne w tej kategorii...