Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 433 710 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny przy dwóch pokojach metraż 48,2 mkw., bezpieczne III piętro oraz funkcjonalny rozkład pokoi. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 998 zł. Budynek planowany do oddania w 2021 roku liczy 4 kondygnację. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Nowi właściciele nie muszą płacić 2% podatku PCC.

Mieszkanie na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– loggia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (Krzyki) ciepłe, słoneczne i przestronne. Osoby posiadające samochód mają możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym lub naziemnego. Wszyscy natomiast mogą nabyć komórkę lokatorską. Na terenie tej samej inwestycji deweloperskiej dostępne są również mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-, 5-pokojowe o powierzchniach od 36 m2 do 108 m2.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki mieści się w otoczeniu kompletnej, rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych (2 parki). Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz szybki wyjazd na AOW oraz A4. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się również jako zakup w celach inwestycyjnych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3611)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...