Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 375 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 46,6 mkw., szóste piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 047 zł. Budynek o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien na północ i południe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje strzeżony parking przed budynkiem. Znakomita lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury (szkoła,  apteka, sklepy), blisko centrum i wyższej uczelni. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki w trakcie kapitalnego remontu. Warto zaznaczyć, że oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki objęte jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + balkon + kuchnia. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16123)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...