Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 338 455 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 52 mkw., drugie piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 6 509 zł. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy cztery kondygnacje. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością podwójne, zależne miejsce postojowe w garażu podziemnym za 25 000 zł bądź pojedyncze miejsce postojowe w garażu podziemnym za 20 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ponadto z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-2549)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...