Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 1 690 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wysokim standardem, najlepszej jakości użytymi materiałami, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 116 mkw., II piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 14 569 zł. Budynek liczy 2 kondygnacje. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekspozycja okien na północny zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Doskonała lokalizacja dla osób lubiących aktywny wypoczynek, bieganie lub długie wieczorne spacery. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się nieopodal Odry, rozległych terenów zielonych, spacerowych i rekreacyjnych, a ponadto blisko ZOO oraz Hala Stulecia. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do centrum oraz wszystkich dzielnic miasta.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1: komunikacja + salon + aneks kuchenny + 2 balkony + pokój + wc
POZIOM 2: komunikacja + 3 pokoje + 2 balkony + łazienka.
Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest klimatyzowane oraz posiada instalację do montażu kominka.

Dużym atutem jest są na pewno imponujące widoki na rzekę. Warto dodać, że do dyspozycji każdego mieszkańca pozostaje w częściach wspólnych SPA, siłownia, sauna oraz pokój relaksu. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany ogród wokół budynku, który zachwyca swoimi kolorami zarówno jesienią jak i w sezonie letnim. Dodatkowo cicha, spokojna okolica daje możliwość wyciszenia i relaksu. W pobliżu mieszczą się liczne sklepy oraz punkty handlowo-usługowe.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje możliwość dokupienia garażu podziemnego (30 m2). Cena do ustalenia. Dodatkowo na każdym piętrze znajduje się rowerownia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest całodobowy monitoring. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16120)

Kontakt:
e-mail: d.chabiniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...