Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny przy tej liczbie pokoi metraż 35,81 mkw., IV piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Liczba kondygnacji – 5. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Bliskość Parku Brochowskiego, wielu zieleńców, przyrody i kameralnej, niskiej zabudowy to kolejne z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Taka lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum miasta w zaledwie kwadrans. Budynek poszczycić się może wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi „Home Management System”.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31074)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...