Mieszkanie Wrocław Kobierzyce sprzedaż za 469 900 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Kobierzyce do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 59 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Kobierzyce przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ – południe – wschód. Budynek o czterech kondygnacjach, trzecie  piętro. Rok budowy – 2005. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Kobierzyce pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 964 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją na terenie strzeżonego i kameralnego osiedla. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do autostrady i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca przestrzennością, nasłonecznieniem, komfortem i prestiżem. Właściciel zlecił wykonanie nowego projektu aranżacji wnętrza i na życzenie nabywcy może go udostępnić.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajduje się: przedpokój + pokój dzienny + garderoba + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + taras
na DRUGIM POZIOMIE znajduje się: sypialnia + schowek przy schodach

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16172)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...