Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Kiełczów do wynajmu. Budynek wybudowany w 2014 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów nadaje się do zamieszkania od 1 kwietnia 2020 roku. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów. Kolejne zalety to na pewno duży poszukiwany na rynku metraż 51,89 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów wraz z przynależnym miejscem postojowym. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc + korytarz + balkon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Kiełczów są kompletnie wyposażone i umeblowane. Komfort podwyższa zainstalowane w łazience ogrzewanie podłogowe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów urzeka również znakomitą lokalizacją. Nieopodal mieści się szkoła, dyskonty spożywcze, przystanki komunikacji międzymiastowej i podmiejskiej etc. Blisko również do wjazdu na trasę S8 i Autostradową Obwodnicę Wrocławia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 300 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Kiełczów.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15546)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...