Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajęcia w cenie 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Kiełczów do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 45,01 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Kiełczów przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północny zachód. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach, I piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Kiełczów pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomościMieszkanie do wynajmu Wrocław Kiełczów składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów wyposażone jest w niezbędne sprzęty w kuchni, jak i pozostałych pomieszczeniach. Warto zaznaczyć, że do mieszkania do wynajęcia Wrocław Kiełczów przynależy komórka lokatorska. Mocną zaletą jest także wliczone w kwotę najmu jedno miejsce postojowe przy budynku. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mogą wynająć drugie miejsce postojowe w dodatkowej cenie 170 zł/m-c.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkania do wynajęcia Wrocław Kiełczów znajduje się nieopodal szkoły, sklepów, dyskontów znanych sieci oraz rozległych terenów rekreacyjnych.  Mieszkania do wynajmu Wrocław Kiełczów znakomicie nadaje się dla pary bądź singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Kiełczów zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Kiełczów oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15589)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...