Mieszkanie Wrocław Jagodno do wynajmu w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Jagodno do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Jagodno znajduje się na I piętrze w budynku z 2012 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Jagodno jest również jego funkcjonalny metraż 54 m2, bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Jagodno przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela).

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Jagodno: 2 sypialnie + pokój dzienny + aneks kuchenny + balkon + łazienka. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Jagodno jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum (20 min.) to z pewnością kolejna, ważna jego zaleta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe komunikacji miejskiej (nr 110, 145, 255). Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno opcja wynajmu 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym (200 zł/m-c za jedno). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Jagodno obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości minimum jednomiesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Jagodno.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Jagodno zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Jagodno oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3691)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl https://italoptik.com/yelnac/index.html

Inne w tej kategorii...