Mieszkanie Wrocław Jagodno do wynajmu w cenie 1 750 zł/miesięcznie

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Jagodno na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Jagodno przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.Rynek wtórny. Budynek liczy 5 kondygnacji. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Jagodno urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży poszukiwany na rynku metraż 26,8 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Jagodno składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka

Osoby zmotoryzowane na pewno docenią przepisane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie na wynajem Wrocław Jagodno kompletnie wyposażone. W cenie najmu jest również czynsz z wodą. Najemca płaci tylko za zużycie prądu. Więcej informacji udzielę drogą mejlową oraz w czasie prezentacji. Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum oraz w pobliżu terenów zielonych zamyka długą listę zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Jagodno.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Jagodno zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Jagodno oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5200)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...