Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 700 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 50,65 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na czwartym piętrze. 8-kondygnacyjny budynek z rynku wtórnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna gotowe do zamieszkania. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela).

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Fabryczna są umeblowane oraz wyposażone. Cena do negocjacji ze zdecydowanym najmującym. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 100 zł/m-c (nie jest warunkiem koniecznym). Mocnym atutem mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest fakt, że będzie ono wynajmowane po raz pierwszy, zatem wszystko tu pachnie nowością.

Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 balkony
– salon
– garderoba
– aneks kuchenny
– przedpokój
– 2 sypialnie
– łazienka.

Duża zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego elitarna, nobilitująca lokalizacja w prestiżowej inwestycji. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15460)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...