Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 300 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 47,99 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie Wrocław do wynajęcia nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie Wrocław na wynajem objęte programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości.

Prestiżowa lokalizacja w elitarnej inwestycji deweloperskiej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu otwiera długą listę zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Wokół znajdują się rozległe tereny rekreacyjne. Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon widokowy

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędne sprzęty. Mieszkanie do wynajmu Wrocław z opcją wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 250 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław do wynajęcia obowiązuje jednomiesięczna, jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław do wynajmu.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15382)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...