Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 78,89 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2008 roku o trzech kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Mieszkanie wynajem Wrocław doskonałe dla rodziny bądź pary. Wnętrze mieszkania wynajem Wrocław tworzą: salon + balkon widokowy + jadalnia + hall + kuchnia + łazienka z wc + 2 sypialnie. Niemal wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone są w dobrym standardzie i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Nieumeblowany pozostaje tylko jeden pokój.

Malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy to kolejny, mocny atut tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Wokół rozciągają się tereny zielone. Do mieszkania wynajem Wrocław przynależą 2 miejsca postojowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław Fabryczna na wynajem.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15374)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...