Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na parterze. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 64,9 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujący. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon widokowy

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna wykończone i wyposażony w dobrym standardzie (niezbędne sprzęty wyposażenia). Gwarancją bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców jest zamknięty i monitorowany charakter osiedla. Znakomita lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się nieopodal rozległych terenów rekreacyjnych. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym pod budynkiem za dodatkową opłatą 200 zł/m-c.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkanie Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15471)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...