Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na drugim piętrze. Budynek o czterech kondygnacjach. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 50,9 metra kwadratowego. Wystawa okien na południe. Unikalna lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do wielu sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, jednym słowem rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Duża zaletą jest również dobry dojazd do centrum oraz dostęp do rozległych terenów zielonych.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Wnętrze słoneczne, widne, jasne i funkcjonalne. Nowi najemcy mogą liczyć na kompletne wyposażenie w niezbędne sprzęty takie jak np. piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka itp. Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15436)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...