Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław wynajem. Mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna wyposażono we wszystkie niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa nowoczesny monitoring. Znakomita lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się w pobliżu terenów rekreacyjnych z dogodną komunikacją do centrum. Powierzchnia mieszkania do wynajmu Wrocław to 64,9 metra kwadratowego. Parter. 4 kondygnacje w budynku. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna gotowe do wprowadzenia się nowych najemców.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna tworzą: salon + balkon + aneks kuchenny + pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu pod budynkiem (150 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna na tzw. „najem okazjonalny”. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15406)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...