Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na trzecim piętrze wieżowca o jedenastu kondygnacjach. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 33 metry kwadratowe. Wystawa okien na południe. Oferowane mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– loggia.
Nowi najmujący będą mieli nieskrępowaną możliwość korzystania z pomieszczenia piwnicznego oraz miejsc parkingowych przed blokiem.

Duża zaletą oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Fabryczna jest znakomita lokalizacja nieopodal znanej galerii handlowej oraz rozległych terenów zielonych/rekreacyjnych. ponadto blisko znajdują się tramwajowe i autobusowe przystanki komunikacji publicznej. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najemcy”.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna gotowe od razu do zamieszkania. Wnętrze po generalnym remoncie. Nowe meble i sprzęty. Nowoczesny styl wykończenia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15434)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...