Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 900 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu Fabryczna o powierzchni 78,97 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku. Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Wynajem bezpośredni – najemca nie płaci prowizji”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa płaci tylko właściciel.

Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + jadalnia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Wnętrze mieszkania Wrocław Fabryczna wynajem w doskonałym stanie, a na dodatek urządzone z wyczuciem dobrego gustu i smaku. Cena podlega indywidualnej negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław Fabryczna do wynajęcia.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław Fabryczna na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław Fabryczna do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15376)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...